معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری

Buffet Designs And Decorative Show Case

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری
به نمایش گذاشتن ظرف های تزیینی و پذیرایی زیبا و چشم نواز با استفاده از بوفه و ویترین ها انجام می شود. همیشه بهترین جایگاه برای قرار دادن بوفه و ویترین قسمت پذیرایی و غذاخوری خانه است. سعی کنید برای هر سبکی در دکوراسیون منزل ویترین و بوفه ی درخور و مناسب آن را قرار دهید. به طور مثال برای دکوراسیون های با سبک مدرن از بوفه و ویترین هایی باید استفاده شود که ساده تر باشند و تزئینات خیلی زیادی نداشته باشند زیرا سادگی و خلوت بودن از ویژگی های اصلی سبک مدرن است. بوفه های مدرن طبقه های ساده ای برای نمایش ظروف و وسایل دکوری دارند و بیشترین توجه به سمت محتویات بوفه است.
اصالت و وقار با سبک کلاسیک
برخلاف توصیفاتی که برای بوفه و سبک مدرن کردیم ویترین های کلاسیک دارای چوب های برش زده و تزئینات زیادی با خطوط منحنی هستند که شکوه و جلوه خاصی را به دکوراسیون پذیرایی و منزل شما می دهند. بنابراین در صورتی که قصد استفاده از بوفه سبک کلاسیک را دارید باید به دکوراسیون خانه هم توجه داشته باشید. در صورتیکه دکوراسیون خانه دارای تجمل زیادی است و از خیلی از وسایل قدیمی و با ارزش در فضای آن استفاده شده است می‌توانید انتخاب های مشخصی داشته باشید و مقداری از این وسایل را در ویترین های کلاسیک قرار دهید و با توجه به اینکه وسایل تزیینی خانه از چه نوع است میتوانید محتویات درون بوفه و ویترین را انتخاب کنید. برای دکوراسیون منزلتان دو راه را به شما پیشنهاد می کنیم، یکی ویترین به سبک کلاسیک و با بدنه کار شده که در این حالت پیشنهاد می کنیم از ظروف و وسایل دکوری ساده و با رنگ های مشابه استفاده کنید. و دیگری ویترین به سبک مدرن و با بدنه ساده که بهتر است از ظروف و وسایل دکوری قدیمی و با ارزش استفاده شود که حتی می توانند دارای رنگ های متنوعی باشند.
کنسول ها و تاثیرات آنها بر روی دکوراسیون منزل
در دکوراسیون خانه های مختلف کنسول ها می توانند نقش های متفاوتی داشته باشند. اصولاً کنسول ها برای نمایش اشیای خاصی استفاده می‌شوند که موجب بالا بردن زیبایی دکوراسیون منزل می شود. تفاوتی که کنسول با ویترین و بوفه دارد همین نمایش ظروف و دکوری ها است زیرا وقتی که شما از بوفه و ویترین و استند در دکوراسیون منزل تان استفاده می کنید فضایی را برای نمایش آنها در نظر گرفته اید ولی کنسول ها در نگهداری ظروف نقش اساسی را دارند زیرا به خاطر کمد و طبقه های غیر شفاف ظرف ها به نمایش گذاشته نمی‌شوند ولی فضای مناسبی برای نگهداری و سالم ماندن ظروف پذیرایی هستند. سطحی که در بالای کنسول قرار دارد باعث می شود که شما بتوانید بعضی از لوازم دکوری را روی آن قرار دهید و جلوه خاصی به دکوراسیون بدهید.
گاهی اوقات بوفه ویترین و کنسول هایی که شما در منزل تان استفاده می‌کنید آنقدر زیبا هستند که هدفی که شما از گذاشتن آنها داشتید یعنی نمایش دادن ظروف دکوری محقق نمی‌شود پس بهتر است که در صورتی که از کنسول ها و بوفه های زیبا استفاده میکنید ظرف‌های کمتری را به نمایش بگذارید. در صورتی که شما می‌خواهید ظروف تزیینی مجسمه و لوازم دکوری را در این نوع طبقه ها به نمایش بگذارید بهتر است که رنگ متضاد با بوفه کنسول داشته باشند که به چشم بیایند.
به ابعاد خانه حتما توجه کنید
همیشه ابعاد خانه را برای خرید وسایل از هر نوعی در نظر بگیرید بوفه های کوتاه سبک جدیدی از ویترین در طراحی خانه هستند که به خاطر فضای کمی که اشغال می کنند برای منازل کوچک بسیار مفید هستند شما می توانید برای زیبایی بیشتر روی بوفه های کوتاه تابلوهای زیبا قرار دهید و دکوراسیون شما زیباتر شود . اگر شما خانه ای با ابعاد کوچک دارید پیشنهاد می‌کنیم که از ویترین و بوفه استفاده نکنید زیرا فضای زیادی را اشغال میکند و نه تنها نمی توانید دکوری های خود را به نمایش بگذارید بلکه به عنوان یک وسیله اضافه در خانه به حساب می آید.
این مطلب را به اشتراک بگذارید
معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری
راه ارتباطی با «مبل سپهر»

آدرس : قم ، بنیاد ، خیابان شهیدان همتی ، کوچه 8 ، پلاک 29 ، طبقه همکف

پست الکترونیکی : info@mobl-sepehr.ir

تلفن پشتیبانی : 02532705305

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ای نماد - مبل سپهر
رسانه های دیجیتال - مبل سپهر
تمامی کالاها و خدمات این وب سایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سایت «مبل سپهر» میباشد